"Чайка"

"Чайка"

Запрошуємо на відпочинок і оздоровлення ваших дітей в наш табір на Чорному морі  - Дитячий центр "Чайка".

Місцезнаходження:

Дитячий центр «Чайка» знаходиться в прекрасному природно-кліматичному місці рекреаційного призначення: між степом, Шаболацьким лиманом  і морем, - уявляєте, яке чисте і смачне у нас повітря?

М'який морський і сухий степовий клімат прекрасно підходить для дитячого оздоровлення і відпочинку. Теплий сезон триває з квітня по жовтень, протягом року - до 278 сонячних днів. Унікальність розташування «Чайки» в тому,що її корпус знаходиться  в  5-ти хвилинах їзди від моря.

Дитячий заклад «Чайка» належить до дитячих закладів оздоровлення, типи яких визначено у ст. 14 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI, перебуває в Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та атестований відповідно до Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з присвоєнням відповідних категорій (перша категорія). 

Облаштування території дитячого закладу: 

На території дитячого центру розташовано один спальний корпус з кімнатами для 4 осіб. В кімнаті є санвузол та умивальник, шафи для одягу та приліжкові тумбочки. Місткість дитячого центру розрахована на прийом одночасно 400 дітей.

У корпусі  є медпункт долікарської допомоги. Територія цілодобово охороняється.

В дитячому центрі «Чайка» багато різних дерев - листяних, хвойних та квітів. Щорічно оновлюється новими деревами.

Є спортивні майданчики для баскетболу, футболу, настільного тенісу, волейболу. Для проведення занять і заходів є крита концертна зала на 600 місць. Достатня кількість спортінвентарю та канцелярського приладдя.

Пляж:

На пляжі - білий оксамитовий пісок - єдиний на міських пляжах - натуральний. Прибережна територія моря, на якій купаються діти огороджена. Дно пляжу безпечне, пологе, піщане.

На пляжі - великий навіси, волейбольний сітка для пляжних ігор. Пляж прибирається щодня.

На пляжі постійно знаходиться медпрацівник. Відвідування пляжу дітьми - два рази на день

Харчування:

У затишній їдальні, що обслуговується офіціантами, вам запропонують різноманітне збалансоване  п'ятиразове харчування з продуктів вітчизняного виробництва. Харчування полу дієтичне, ніякого фаст-фуду. Меню затверджене Управлінням Держпродспоживслужби. Кожна дитина забезпечується питною водою.

Режим дня:

Ми хочемо створити на базі ДЦ «Чайка» не табір зі наджорстким регламентом, а дитячий «Літній дім - річну дачу» - місце,яке об'єднує два теплих і вічних поняття: «будинок» і «літо». У загони входять діти за віковими показниками, але ці обмеження не носять жорсткого характеру. Можливі варіанти, коли старший йде до молодших через сестру або брата, товариша, сусіда, з яким виріс.

Ми пропонуємо режим дня, в якому головне - смачно і різноманітно нагодувати дитину, створити умови для повноцінного спокійного нічного і денного сну.

Побути з ним на пляжі - покупати в чистій воді і погріти на нежаркому ласкавому сонечку, протягом дня дати можливість розім'яти зростаючі «сверблячі» дитячі кісточки і м'язи безпечним спортом, а ввечері «забійна дискотека».

Ми хочемо постійно бачити дитячі очі, щоб розуміти його душу.

Ми розуміємо, що найголовніше, на що не вистачає часу сучасній дитині - на спілкування з однолітками.

І, звичайно, кожен день - жарти, гумор, або, як кажуть в Одесі: «жарти гумору», гуртки, свята, спортивні змагання, конкурси, екскурсії, музика, дискотеки!

Відмінною рисою «Чайки» є майже домашня, в порівнянні з більш численними таборами, атмосфера, яка дозволяє багатьом дітям розкритися по-новому, несподівано, перш за все, для себе.

Заняття на свіжому повітрі не викликають неприємних асоціацій, пов'язаних з навчальною діяльністю, а нетрадиційні методи і прийоми роботи педагогів сприйматися з інтересом і натхненням. Більшість занять продумано таким чином, щоб непомітно спровокувати більш активну фізичну діяльність дітей з метою досягнення максимального оздоровчого ефекту.

У центрі існує негласне правило: в приміщенні діти повинні перебувати під час сну, прийому їжі, післяобіднього відпочинку, а весь інший час, а саме: психологічні тренінги, спортивні змагання, творчі гуртки - проводити на території табору.

Ми хочемо створити для дитини, підлітка можливості пошуку своїх питань до світу і своїх варіантів відповідей, допомогти йому вчитися грати за правилами життя.

Наш девіз: «Будь здоров!» - «Завжди здоровий!». Стиль життя нашого колективу - РАДІСТЬ, ми все робимо разом: придумали - підготували - провели - обговорили підсумки.

В кінці кожної зміни  дітей нагороджують грамотами за активну участь, дарують на пам'ять футболки з логотипом центру.

 

Концепція закладу:

Наша мета, перш за все, - створити для дитини, стомленого шумом і суєтою сучасного життя, навантаженнями шкільної та понад шкільного навчання, умови для оздоровлення та відпочинку в чудових природно - кліматичних, побутових та соціально - психологічних умовах, оточити його турботою, увагою і любов'ю - це ж наша дитина, наше майбутнє!

Ми розмістимо ваших дітей в комфортних умовах. Смачно, як у рідної мами, нагодуємо, викупаємо в морі (не забудемо про панамку), повеземо на екскурсію в старовинну фортецю, а ввечері перед сном обов'язково запитаємо , що за цей день сподобалося, а що - дуже сподобалося ...

Якщо ви приймете рішення про оздоровлення ваших дітей у нас, ми із задоволенням врахуємо ваші пропозиції по організації дитячого відпочинку.

За багато років в «Чайці» відпочили тисячі дітей, кілька поколінь. Діти виростають, стають  батьками і привозять своїх дітей в Дитячий центр «Чайка».

Ми дуже хочемо, щоб вам у нас було затишно, ситно і спокійно, як вдома.

Придивіться до нас уважніше, може, ми відчуваємо уподобання вам, вашим дітям, а потім і вашим онукам!

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ

Зв'язок з нами через:
       "Сонячний берег" 
facebookinstagramlinkedintwitterTelegram
"Чайка"       
facebookinstagram